O JINÉM Baru

Velký výběr drinků a míchaných nápojů za nejlepší ceny

Majitelem baru je pan Roman Machala, který se v gastronomii pohybuje již 25 let, kde se z číšníka vypracoval až na majitele několika podniků. Delší dobu plánoval expanzi do Brna, kde pokaždé když jel za dcerou zjistil, že jít v Brně posedět do hezkého podniku na kvalitní pití znamená zaplatit naprosto přemrštěné ceny. Proto nějakou dobu uceloval koncept, jak dát i lidem v centru Brna možnost pít kvalitní drinky a prémeiové destiláty za cenu přijatelnou pro každého a rozbít tak zažitý koncept, že dobré věci musí být drahé.

Vznikl tak koncept baru, který i když to možná bude znít jako otřepané klišé, by měl být primárně pro lidi a honbu za všemožnými cenami a marketingovými pozlátky rádi přenecháme jiným. Po zaplacení 99 Kč vstupného, tak můžete ochutnávat z velkého výběru destilátů a míchaných nápoju, takřka za nákupní ceny. Vy jako zákazník už u 3. drinku tím pádem smažete vstupné a jen „vyděláváte“.

I interiér jsme navrhovali se stejnou myšlenkou, a to tak, že se tam má člověk cítit příjemně, ať už přijde v saku či žabkách, při příležitosti oslavy maturity nebo výročí svatby.. Tím pádem se design baru nenechává ovlivňovat ani tak žádnými trendy jako spíše tím, aby se tam člověk jakéhokoli věku a postavení jednoduše cítil dobře. 

Roman Machala, majitel

JINEJ Bar

 

 

Top